Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    Minden tiszteletem a hír szerkesztőjének, de sajnos a hír teljesen félrevezető, nagy része sajnos nem a valóságot fedi:

    Igen, valóban lesz TV sorozat a Myst-ből eddig stimmel a hír. Innentől azonban már nem.

    "amely mellé két új játékot is elkészítenek, amely közül az egyik kizárólag tableteken jelenik meg."

    Egy játékot készítenek, amely NEM Myst játék lesz, és NEM tableteken fog megjelenni. A tableteket és okostelefonokat kizárták, eleinte ugyan ezek is szóba kerültek a platform választásnál, de végül a csapat a Mac és a Windows mellett döntött. Annyit érdemes itt megemlíteni, hogy valóban nagyon fog hasonlítani az egykori Myst epizódokhoz, de a neves franchise-t már nem akarják folytatni.

    "További információkat nem osztottak meg az érdeklődőkkel"

    De igen, elég sok infót elmondtak már a projektről. Például, hogy:
    - Címe: Obduction -> egyfajta szellemi örököse lesz a Myst-nek
    - Unreal Engine 4 fogja hajtani -> Real-Time Render lesz a játék, nem pre-render
    - Játéktér nagyobb lesz, mint a Riven esetében
    - Itt is lesz egy idegen nyelv, mint a Myst-ben
    - A következő PAX Prime-on akarnak majd egy demót mutatni
    - A tervezett megjelenés 2015 ősze, de nem zárják ki a csúszást.
    - Lesz Oculus Rift támogatás

    Sőt még olyan érdességeket is elárultak, hogy 3D Studio Max-ot használnak a fejlesztés során, ezen felül az UE4 nagyban segíti és gyorsítja a munkájukat, főleg, hogy nagyon jó a support a motorhoz.

    A játék 2013 novemberében sikerrel zárta a Kickstarter kampányt 1,3 millió dollárral, így többnyelvű támogatást is fog kapni a program, azt azonban még nem tudni, hogy teljes szinkron vagy csak felirat formájában.

    A forrás ugyan a Polygon-t jelöli, de ők sem írnak se tabletes megjelenésről, se két projektről, úgyhogy nem tudom honnan jöttek ezek. Sikerült egy 10-11 hónapos hírt teljesen rosszul leközölni.

    Képek is napvilágot láttak már a projektről:
    Kép01
    Kép02
    Kép03
    Kép04

    Egy nagyon kevés, minimális utánajárással a fent említett információk a rendelkezésre állnak.

    Források:
    Beszélgetés a fejlesztőkkel
    Cyan előadás
    Hivatalos Twitter csatorna
    Obduction Kickstarter oldal
    Interjú Rand Miller-rel

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

  • huskydog17

    addikt

    válasz oriic #8 üzenetére

    Szerintem a Rand Miller féle interjú zavarhatott meg téged, ott ez áll:
    "They had to choose platforms, and though smartphones and tablets were in contention, Miller said that Cyan chose to proceed with its "legacy" platforms on Mac and Windows."

    Na mindegy, nem lényeges, a fő, hogy javítva lett a hír. Az olvasók nevében is köszönöm!
    Amúgy szerintem a hírbe nyugodtan belecsempészheted az Obducted játékról szóló információkat, mert valóban kötődik a Myst franchise-hoz. :)

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák