Új hozzászólás Aktív témák

  • Rojales

    csendes tag

    Hali!

    Érdeklődnék h ki mennyire szokta játékra használni a laptopját? tudom, hogy nem egy gamer laptop, nem is azon célból vettem, de néha azért nem birok magammal és játszanék egy kicsit.
    csak is szorakozás céljából feltettem a TD: Ferrari legends és a NFS most wanted-et, a vizuális beállitásokat minimálisra vettem, az nvidia profilban is a lehető legnagyobb teljesitményre vettem, de mégis elég idegesitően beszaggat mind a 2 játék, leszedtem hozzá a legfrissebb nv drivert, azon az estén már játszható sebességgel futottak, de másnap meg már megint ugyanugy, mintha nem is lett volna változás, nem is nagyon értem az egészet. igaz közben feltettem nosztalgia képpen a colin 2005-öt is, nemtudom h ez mennyire befolyásolhatta ezt a dolgot v sem. szoval az lenne a kérdésem h hasonlo kaliberü játéknak el kéne futnia azért minimális beállitások mellett, vagy nemsok esély van erre? vagy netán nálam van a hiba és user error az egész?:D

    amugy g580 20150 tipusom van, 8 gb ram, b970 proc és gt 630m vga, 1 tb vinyó.
    3d mark test: http://www.3dmark.com/3dm11/5386365
    élményindex: 6,2 - 7,6 - 5,2 - 6,6 - 5,9

    előre is köszi a segitséget, remélem nem zavartam senkit sem a kérdésemmel :)

Új hozzászólás Aktív témák