Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Nem csak az Edigital volt vicc hanem előtte a Media Markt akciója is...
    Az ugyan nem fekete péntek volt de ott meg alapból röhejesen drágák voltak a tévék vagy aminek esetleg nem és meg is érhette volna kedvezményesen annak persze 1 nappal az akció előtt feltornázták az árát...
    Csodára itt se számítson senki az a 70% az tutira valami alapból is 1000ft körüli kutyának nem kellő dolog lesz fillérekért csak hogy kiürüljön a polcuk a többi meg picit ár alatt lesz vagy csak épp szintre hozzák mert vannak náluk gazdagon túlárazott dolgok is.
    Edigitalnál még én is hittem a csodába percekkel éjfél előtt kinnvolt a már csak pár perc felirat aztán elérhetetlen az oldal, néztem reggel elérhetetlen, néztem kora délután akkor egyszer belefutottam egy tele az oldal próbáljam meg pár perc múlva hogy akik fennvannak befejezhessék a vásárlást dumába aztán estefelé beadta nekem is a "nagyszerű" kínálatukat és rá kellett jönnöm hogy csodák nincsenek.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák