Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz CPT.Pirk #40 üzenetére

    ez jogos

    95 óta Linuxozok énis ha megtehetem (adobe program főggő vagyok munkámból kifolyólag), 97-ben rengeteg disztrót megnéztünk, slackware, redhat, debian, 2002-ben megnéztem az UHU-t, végtelenül pozitív volt

    jelen esetben csak szerettem volna megúszni a telepítéseket, meg nem tudom, webcam-ok terén mit eszik meg a Linux, és már nagyon ki is estem belőle, meg már nem vagyok az, aki "szeret" órákig molyolgatni vele - persze OSX-el, win-nel se :DDD

    ha SP3-al nem ment volna a webcam, akkor Linuxot pakoltam volna rá, és szerintem vért p.sáltam volna a hozzánemértésemmel .-)

    mert skype-webcam-nak mennie kell, különben nekem annyi :DDD

    itthon is a 3. gépen Manjaro Linux van, amit javasoltatok a linux kezdőknek topikban, másik pc-n OSX, és a laptopon kezd meghasalni rá telepített win7. gondolkodom rajta h jó lenne erre is Linux

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • Vesa

    veterán

    válasz CPT.Pirk #40 üzenetére

    Pont, hogy a régi hardverrel köhögnek a Linux disztrók. Példaképpen, olyan monitort amin nincs DVI csak D-Sub, képtelen voltam 800x600-nál nagyobb felbontáson működtetni, mert laptop monitornak vagy standard VGA monitornak "látja" (Ubuntu, Mint, Zorin mind ua.). Az x.conf mókolása a megoldás miatt pedig minden, csak nem user friendly. XP 15perc alatt települ és minden megy rendesen. Jó kis rendszer volt az. Régi vasakra tökéletes, atom stabil OS.

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák