Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    Ez a munka tempó csak nálunk furcsa, távol-keleten ez a standard. Ezért nem mennék ki, soha Japánba dolgozni, csak nyaralni :).

    Az őslakosok állítólag maya felmenőkkel rendelkeznek, de ez kicsit olyan, mint Magyarország, nem tudsz mutatni egyetlen vér szerinti magyart, még akkor sem, ha valamelyik degenerált a magyarosítja a nevét és elétesz valami bárói titulust. Keveredünk, ezt jobb lenne most már elfogadni, a tajvaniaknak érdekes módon nincs identitási problémájuk.

    Ezt nem tudom, hogyan szűrted le, mert állításod szerint nem sokat beszéltél helybélivel. :U

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz Bog #9 üzenetére

    Húha, már 4 éve kint él? :) Akkor ő már biztos penge Tajvanból. Én itt élek, és még sem mondhatom el, hogy ismerem Magyarországot. Kárpát-medencét még kevésbé.

    Nem értem a problémádat, meg ezt a látszat intézkedéses izét sem értem. Hiszen mindnyájan Afrikából jöttünk. Valahol meg kell húzni a határt. Nekem személy szerint sváb és tót felmenőim vannak, de egyik nemzethez sem tartózónak érzem magam, hanem csak szimplán magyarnak. Ezzel mi a problémád? A tót vagy a sváb nem érezheti magát magyarnak? De hát a tót sem tisztán tót hanem "szlovák" - "magyar" keverék, vagy a sváb sem "német" - "magyar" keverék. Hiszen olyan hogy tisztán német, vagy szlovák sincs. Bocsi, de ez a gondolat menet butyuta, és sehova nem vezet. :U

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz Bog #13 üzenetére

    Én még akkor ezek szerint nem találkoztam ezzel a "hangos" csoporttal. Továbbra sem értem a problémádat, hiszen szólásszabadság van, illetve liberális társadalomban élünk, ahol elfogadjuk a másikat olyannak, amilyen. Ha azok a bizonyos ők ezt gondolják, ez miért bánt tégedet? Tán szélsőséges vagy? (Azok a bizonyos zászló lengetők családok százait mentették meg. Szerintem pedig ez a szomorú, hogy ismeretlenül döntünk valaki(k) felett.)

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz Bog #18 üzenetére

    Pedig világosan fogalmazok.

    Pontosan, jelez valamit hogy egy úti-leírásba bele kevered a saját véleményedet egy magyar csoporttal szemben. Aminek semmi köze sincs Tajvanhoz :U .

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák