Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Jó lesz ez szerintem,végülis sokat profitálhatnak a fejlesztők belőle,hisz az userek megoldják a reklámozást részben,és sajna a mai otthonülős fészbúkos időkben ritkább is a jó öreg összeröffenős parti.
    Ráadásul ha tényleg a hostot adja maga a gép,nem valami központi szerverrel,akkor még akár a végén jobb lehet,mint a PC-n mostanság megszokott multik,ahol külföldi szerverre kell csatlakozni,én reménykedem,hogy ha a technológia működik,ki fogják terjeszteni pl.többjátékos FPS multira is.
    PC-s vagyok,de kezd tetszeni a Sony masina...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Jó kérdés ez az egy óra,hogy vajon a funkció pillanatnyi működése vagy az adott játék megosztási joga lesz mondjuk ennyi...mert nem mindegy,hogy gémelünk,osztás off,rányom az ember,új meghívó,és fél perc múlva megint ott a coop egy órára,vagy addott esetben az 1 óra után a játékot mondjuk egyáltalán nem lehet tovább osztani,vagy mondjuk a partnernél jár le az 1 órás demózási lehetőség,és kész,de a host hívhat mást is.
    Kicsit sok még a szürke folt.
    De tény,igazából nehéz elképzelni,hogy ez is olyan lesz,mint a max.1órás ingyen hívás,hogy amikor bont,csak zöld gomb megint,és megint 1 óra... :DDD
    Kell,hogy legyen valami komolyabb korlát az 1 órás session mellett,mert ez így túl szépnek tűnik pl.kishazánkban.
    Majd nyílnak a fórumok,hogy ki mire tud behívni,és mire szeretne ő bejutni :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák