Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mckangi

    senior tag

    válasz Pogika #143 üzenetére

    Köszi a választ!

    Nekem ezzel az a gondom,hogy még idáig el sem akarok jutni,amig nincs mentés a jelenlegi rendszerről a gyári recovery-vel együtt.
    Ha netán agyhalott féltégla lenne a telefonból és se recovery,se download mód nem elérhető,akkor is visszalehessen tenni a gyári recovery-t,egyéb particiókat,stb számítógépen keresztül.
    Találtam angol nyelvű leírásokat,de az MTK6732-6752 soc-nál a régi mtk-s flashtool-ok használhatatlanok.
    Ha le is menti kézzel kel a scatter file partició méretei szerkesztgetni,mokólni.
    Ilyen gyenge angol tudással,amivel rendelkezem,inkább nem állok neki.

    Na erre nincs szükségem,majd ha lesz valami normális megoldás,akkor talán nekiállok.

    A play-es program meg gondolom a Flashify amire gondoltál.

    Esetleg ha talál valaki egy jó kis leírást ennek a menetéről ( 64 bites mtk ) teljes backup-ról az ne tartsa magában!
    A régi 65xx leírások nem helyesek,illetve lehet hogy elmenti a teljes backupot,de buhera nélkül viszont nem megy vissza.

    A net tele van az imei lost segélykérésekkel.
    Amúgy meg ha jól tudom a lollypop már eleve máshol "tartja" a rádiófreki adatait,erért nem is lesz soha OTA frissítés formájában.
    Az ELEphonnak meg nincs saját flash progija ami a rommal együtt a többi partició is visszaállítja(na meg előtte le is menti az IMEI számokkal együtt).... :W

    [ Szerkesztve ]

    Poco F3

Új hozzászólás Aktív témák