Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pakriksz

    őstag

    válasz raziel01 #35 üzenetére

    Értek hozzá, azért mondom hogy hulladék hardver. 512 mega ram? ROFL már 1 évvel előtte az átlagpcmben 1 giga volt, és a végén mint kiderült rendesen szenvedtek a fejlesztők is is a memóriakorlát miatt. A Cell segédprocesszorait is alig lehetett kihasználni a gyakorlatban, és a hozzá tartozó gpu is igen gyenge volt.

    "Az meg nem a hardver hibája, hogy 1-2 fejlesztő nem optimizált rá rendesen." de az új generációnál meg a hardver hibája hogy 1-2 fejlesztő nem optimalizált rá rendesen... aha értem.
    Néztem, játszottam a hallót meg a gyros of war-t (vagy is röhögtem), mert maga a két játéksorozat egy bugyuta marhaság, de amúgy technikailag sem olyan hűhák.

    Ha nem rémlik szaggatás, mondom indíts el egy GTAIV és GTAV-öt. Keményen nem szaggat, viszont igen idegesítően, bőven frameskippel, "rubber banding"-ol (mind2 hiba nagy valószínűséggel a memóriaproblémákra vezethető vissza) ami még idegesítőbb mint a konstans szaggatás, mert az legalább kiszámítható.
    Engem meg az AAA-nak nevezett játékok 90%-a nem érdekel, mert ipari hulladékok, gagyik, nagyon kevés kivétellel. Szép példa hogy a COD sorozatot is AAA-nak nevezik :D

    [ Szerkesztve ]

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Új hozzászólás Aktív témák