Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Rusi #106 üzenetére

    aki kicsit is ismer engem, vagy legalább egy kapcsolódó hozzászólásomat olvasta, az pontosan tudja, hogy nem szokásom a mókolás, amikor épp androidos telefonjaim vannak, akkor nem játszik moddolt rom, nem kell root sem, de ios esetén sem jöhet szóba a jailbreak.
    teljesen gyári állapotú iphone-on készítek fényképeket és videókat, majd rádugom azt usb kábel által a windows oprendszert futtató notira, azok felismerik és telepítik mint külső meghajtót - a korábban linkelt képek szerint -, aztán másolással, de akár kivágással - ilyen esetben valóban törlődik is az állomány a telefon táráról - lementem az iphone-ról a nevesített tartalmakat.
    akinek ez nem megy, az valamit rosszul csinál, de semmin sem csodálkozom, hiszen láttam már úgy értetlenkedni felhasználót, hogy zárolt telefont dugott a munkaállomásra és csodálkozott, hogy csak a töltés indul be, de amikor szóltam, hogy oldja már fel a telefont és úgy dugja rá, akkor már okés volt minden.
    a mac nem az én asztalom, nem tudom, de nem is érdekel, hogy ott mi és miként működik, vagy sem.
    tovább nem ragozom, a mondandómhoz általad hozzátett, eltúlzott és kiforgatott dolgokra nem kívánok reagálni, amiket én nem írtam/állítottam, olyat senki sem kérjen rajtam számon, kvázi mondvacsinált elvárások alapján.
    tagoktól (mondhatni) megszoktam ezt és a helyén szoktam kezelni, nem okoz különösebb problémát, lekezelem/-reagálom vagy ignorálom, ahogy a helyzet épp megkívánja, de a te pozíciódban nem tartom korrektnek a hozzáállásodat és a stílusodat, nem tűnik elfogulatlannak.
    mindegy, lezártam én is a dolgot, végérvényesen...

    Littlecar; mire ide jutottam, pont válaszolni akartam Syl kérdésére is, de ha már így minősített engem - mint iPhone fun (még ha nem is helyesen írta), annak ellenére, hogy távol állok ettől, megannyi samsung, sony...stb. telefonnal a hátam mögött, még ha most 6s plus-t is használok, de előtte sem iphone volt (te tudod, hogy note 4) és vélhetően utána sem az lesz, mert szeretem és keresem a változatosságot, ezt sokszor hangoztatom is -, akkor nem erőlködöm, mert minek...

Új hozzászólás Aktív témák