Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    "a nyilatkozata szerint ők versenyezni akarnak a World of Warcrafttal minden szinten."
    Azt hiszem, hogy a verseny eldőlt már most. A WoW szerintem ki lett ezzel végezve, főként, ha tényleg mikrotranzakciós lesz...

    (#3) Wolverine: Ez a 2011-12 mennyire biztos? Csak mert nem hiszem, hogy most pattant volna ki a fejükből a játék... a KoTOR2 úgy lett már befejezve, hogy biztos folytatják és nyílt utat adott az MMO folytatásnak.

    Jelenleg már csak a SW sorozat miatt is fel van kapva a a játék, 2012-re viszont szerintem ez a meglovagolható hullám el fog tűnni. Arról nem is beszélve, hogy 2012-ben már valószínűleg az új Blizzard MMO-val kell megküzdenie... Én spec 2010 végére tippelnék. A történet ugyebár már megvan valószínűleg egy ideje, a játékot megcsinálni meg már nem lesz annyira nehéz. A DA-el és a ME2-vel sem tököltek sokáig. Na meg ugyebár az EA sem szeret várni.

    [ Szerkesztve ]

  • leviske

    veterán

    válasz janitor01 #19 üzenetére

    Az eddigi WoW kihívóknak átlagban két bajuk volt:
    1.: Gyenge történet
    2.: (és/vagy) Kapzsi, havi előfizetés...

    A WoW az összes játékost már megfogta, akik hajlandóak folyamatosan fizetni, így ez máris egy nem járható út. Az eddigi infók alapján viszont a TOR egy mikrotranzakciós játék lesz, ami hatalmas előnyt jelenthet a WoW-al szemben.

    Azt pedig már említettem, hogy a kotor 2 úgy lett befejezve, hogy egyértelmű volt, hogy lesz folytatás... A DirectX9-re alapozásból ítélve pedig arra tudok következtetni, hogy nem most kezdték el fejleszteni.

    Nem tudom, nekem valahogy túl aktívnak tűnik ahhoz a játék reklámkampánya, hogy 2012-re érkezzen, 2011 is csak úgy hihető számomra, ha az elején jön.

    Itt most a BioWare-ről beszélünk, nem holmi teszetosza, szedett-vedett fejlesztőcsapatról.

  • leviske

    veterán

    válasz Wolverine #25 üzenetére

    Hát én azzal azért vitatkoznék, hogy a Blizzard teszetosza-e... Amúgy mint említettem, szerintem nem Október 21-én kezdték... Az eddig látottak alapján pedig feltételezem, hogy nem lehetetlenség ezt ez év végéig nagyjából befejezni. A történetek ugyebár tényleg eltérőek, de az adott helyszíneket csak egyszer kell megfabrikálni, így azzal nem hinném, hogy sok gond lehetne.

    Nem tartom azt sem lehetetlennek, hogy azokat a kasztokat hozzák nyilvánosságra, amiknek a története kész. Gondolom ez az egyik oka, hogy a Jedi és Sith kaszt egyelőre nincs bejelentve, csak a Bounty Hunter és a Trooper. Ha decemberig bejelentik mind a 8 kasztot,akkor valószínűnek tartom, hogy a játék már béta kész lesz... Azt meg nehezen hiszem el, hogy ne szállnák meg őket annyian, hogy fél év alatt ne lehessen 100%-ra tesztelni a játékot.

    Bár nem vagyok szakértő, nem akarok okoskodni. Elfogadom, hogy 2012-t mondtok, de én bizakodó vagyok, hogy 2010-ben már a boltokba kerül. Egy DX9 játékot már csak amúgyis gusztustalan volna 2012-ben kiadni, mikor még 2010-ben is furán fog festeni.

Új hozzászólás Aktív témák