Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    ME betétdalokból nálam az első rész menüje alatt is hallható Vigi gyakorlatilag egybeforrt a Mass Effect 1-el, annak emlékeivel/hangulatával (és mivel nekem ez a legmeghatározóbb rész a trilógiában, így lényegében az egész sorozattal is). Ugyan ilyen a DAO "előindítója" alatti (az OST-n a játék nevét viselő) track. A későbbi Bioware játékok betétzenéi sem okoznak nálam ilyen erős nosztalgiát (még talán a "Reaper horn"-os ME3 track, az ami elég jól visszahozza az ME3 hangulatát, de az közel sem olyan nosztalgikus, mint az ME1), a legtöbb játék soundtrack-jére pedig általában nem is emlékszem egy év múlva. Talán még a Mirror's Edge főcímdala, amit meghallgattam párszor, ami szintén tulajdonképp az egész játékot definiálta, és a Skyrim valamelyik lemezét pörgettem néha aláfestőnek netezés közben, de nem volt kimondott kedvenc, a többi épp elég volt a játékon belül. Pl. nemrég a Talos Principle aláfestők is tetszettek, de eszemben sem volt OST-t beszerezni és már nem is tudom felidézni egyiket se.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák