Új hozzászólás Aktív témák

  • dt451

    csendes tag

    Látom megy a háború... Jelenleg én is Sony párti vagyok. Alapjában véve PC felhasználó... konzolt csak most a generáció végén boltoltam, hogy kipróbálhassak pár konzol only címet. Pl. Red Dead Redemption. A jelenlegi infók alapján az MS vacakul áll a kontinensen. Az a plusz amit a Box tud, csak az USA-ban kihasználható, és kérdéses, hogy errefelé elérhetővé válik-e. Engem idegesít a kötelező HD kamera, ami folyamatosan hallgat, és figyel. (Állítólag csak az "XBOX ON" parancsra vár kikapcsolva, de mégis honnan tudná, hogy mikor mondom ki az adott szavakat, ha nem folyamatos a hallgatózás?) Nélküle pedig nem megy a Box... A 24 órás online check is zavar... Egyrészt, ha nincs netem, bármi okból, akkor gyakorlatilag offline nem tudok játszani, másrészt egy folyamat figyelő, hallgatózó kamera van egy neten kommunikáló dobozra kötve a szobában. Ami felismeri a hangom, az arcom, a mozdulataim,megközelítőleg még a szívverésem is monitorozza, stb... Ha nem az MS, de valaki ezt tuti ki fogja használni valamilyen céllal...

Új hozzászólás Aktív témák