Új hozzászólás Aktív témák

  • anwolius

    újonc

    Sziasztok!

    Csatlakoztam a 806osokhoz.
    Szépen húz a vas, legalábbis Samsung Advanceről erős váltás volt nekem :DDD
    A telefon szép, igényes, letisztult. Én örülök neki, hogy nincs rajta LED, meg ilyen izék. A gombok jól elérhetők, nem zavaró, hogy nincsenek megvilágítva. Nem recseg, ropog, nekem talán kicsit könnyű, határozottabban lehetne kézben tartani, ha kicsit nehezebb lenne, de így sem mondom, hogy csúszik, vagy valami, csak azért fogni kell :) bár az is igaz, hogy nincs rajta szilikon tok.
    Képernyő szép, pontos és szerintem jól beállítható, hangyányit lehetne a max fényerő valamivel több.
    A kamera LEDje brutál! Átlagos képeket csinál, nem rossz, de semmi extra, telefontól teljesen jó.
    Masszív nyüstölésre (Asphalt8) kellemesen melegíti a kezet, nem vészesen, igazából az lenne az érdekes, ha ilyenkor nem melegedne. Egyszerűbb játékoknál semmi melegedést nem vettem észre.
    Akksi GPS, adatkapcsolat állandóan megy, nálam egy napot bír, de nyomkodom is rendesen, plusz a kocsiban full háttérvilágítással megy nettó 2*50percet töltő nélkül.

    Én lecseréltem a launchert, mert nem is tetszett, meg valami azon sem működött, de nem is sokat vacakoltam vele, mert novához voltam szokva, így erre is ez ment.

    Pár apróság, amit tapasztaltam eddig, de a fele lehet az én hozzá nem értésemből adódik (nem vagyok egy android mágus)
    A buborékos kezdőképernyő van fent, ha kell valami bővebb infó mondjátok meg, hogy hol találom és megmondom :)

    Fagyás, gondolkodás nem volt, szépen fut minden, sőt még annál is jobban! :) Kétszer ugyan már kivágott programból a kezdőképernyőre minden hibaüzenet, vagy bármi nélkül, de azt is gondolkodás nélkül :D Azonnal vissza tudtam lépni és csak az ingressnél volt ilyen. Nem tudom ez mond-e valamit?

    Iránytű nincs. Vagy csak én nem találtam.

    A csengőhang, üzenet és ébresztő hangját, amikor meg akarom változtatni, akkor
    "Sajnos az android.process.media folyamat leállt."
    hibával kilép... :F
    Egyedül a notification hangját tudom változtatni.
    Külső programmal engedi változtatni a fentieket is, szóval nem életbevágó, csak zavaró.
    De azért jó lenne, ha lenne rá valami egyszerű megoldás.

    A bootolás és a kilépés iszonyatos tilinkózását okozó három mp4 filet megtaláltam, az lenne a kérdés, hogy ezt hogyan, mivel lehet megváltoztatni, hogy ne csináljak hülyeséget? De az is elég, ha le tudom halkítani egy kicsit, vagy teljesen valahogy.
    Erre is jó lenne valami egyszerű ötlet.

Új hozzászólás Aktív témák