Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz HaaS #32 üzenetére

    Rendben, tisztázzuk:

    Én nem hasonlítottam vistaboy képességeit a sajátomhoz, és nem is tenném meg, nem véletlenül. Nincsen hozzá semmi alapom, de ha lenne, sem szórakoznék ilyenekkel. Hogy a kritikám durva volt, az könnyen lehet, hogy igaz, és ezért őszinte elnézést kérek minden kedves érintettől - még akkor is, ha a kritikát vistaboy szintén a közösben megjelent kérdésére válaszolva írtam.

    Viszont azt azért érdemes lenne tisztázni, hogy attól még, hogy "szórakozni" járunk ide, a kritikát még nem nevezném asztalra szarásnak.

    pengegyereknek 100%-ban igaza van, tényleg eléggé primitív volt tőlem, hogy ezt nem privibe írtam le, bár egyébként vistaboy a megmondhatója, hogy nem egyszer írtam már neki privátot. Amiért ki szoktam rá akadni az azért van, mert láthatólag semmit nem értek ezek a kritikák. Ez nem jelenti azt, hogy nem tisztelem a munkáját (de igen), viszont egyrészt vannak kirívó esetek, másrészt olyan is van, hogy egyszerűen túlreagálom.

    Újfent mondom: ettől függetlenül elnézést a sértő hangnem miatt, illetve amiatt hogy önmagában tévedés történt a részemről. Ettől függetlenül a kritikát még nem tartom érvénytelennek, de ez legyen az én dolgom.

    End of line

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák