Új hozzászólás Aktív témák

  • mildwood

    tag

    Na nekem is sikerült nagynehezen kitolni...először. Aztán jön majd még pár. Én nem mondanám rövidnek, ha nem rohansz és darálsz megállás nélkül, hanem néha körbenézel, akkor el lehet lenni vele bőven. Láttam megjött a sok "megmondó" ember is...nekem tetszik, tényleg mész és darálsz, ha kicsit pihenni akarsz keresgélsz. A fejlesztések pont arra jók, hogy szusszanj kicsit. Már ki lett vesézve ez az "Az a baj" effektus. Egy játékba annyi legyen, amennyit elbír, de az üssön. Ennél többet ebbe nem is szabad belerakni, még így is határeset a ruhafejlesztés része, de a fegyverek másodlagos cuccai királyak.

    SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!

    A záró videó nagyon fasza lett, de sztem mehetett volna 1-2 helységgel több a játékba és kevesebb idő annak az elkészítésére. Bár lehet nem volt sok idő, mert megvolt minden hozzá, csak összedobták, de amúgy zsír lett. A másik a végén a kulcsból lett kard. Hát könyörgöm, miért lett az olyan ronda? Mindent kidolgoztak mint a szar, és a záró jelenetbe a legfeltűnőbb dolog egy egy sima egyenes kis biszbasz. Egy kínai akciófigurának jobban ki van dolgozva a játékkardja.

    [ Szerkesztve ]

    P

Új hozzászólás Aktív témák