Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisbalázs

    tag

    válasz gantum #13 üzenetére

    +1 :) hirtelen nem találtam szavakat honnan olyan ismerős. De nem hittem el amikor láttam hogy ilyet tényleg beletettek.

    Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

  • kisbalázs

    tag

    Én úgy érzem hogy ez a játék nagyon nagy bukó lesz, és nem a grafika miatt. Ezt annak fogja köszönni, hogy egy pörgős akciójáték (horror) helyett egy vízalatti gyorsaságú béna (néhol vicces még itt a videón itt lehet látni hogy az ellenfelek több időt töltenek az üvöltéssel mint a támadással) teletubbies cucc. Akkor már a brutal doom-ot kellett volna csinálniuk jobb graffal. A multija nemrég bukott meg. Szóval pár év fejlesztés a kukába. Ha esetleg majd moddolni lehet az kihúzhatja a csávából ja meg ha jó olcsón adják mellé.

    Ez egésszel az a baj hogy olyan játékot próbáltak csinálni ami mindenkinek jó (konzolosoknak, pcseknek, gyerekeknek, öregmotorosoknak) hogy a doom nevet még jobban elterjesszék. Az eredmény meg az hogy senkinek se lesz jó, és ezt már ők is érzik. Van egy ismerős aki régen nagy cs-függő volt. Nagyon jól nyomja. Pár éve elment a konzol irányába és azzal tölti a kevéske szabadidejét. Pár nappal ezelőtt eljött mondom próbáld ki a brutal-doomot tök fasza, az első ajtón túl alig jutott mert szó szerint kibelezték. Hát igen se időlassítás se segítőbotok se scriptelt bevédések se célzásrásegítés. Na de itt egy doom ami majd ezt mind meghozza éljen! Ahelyett hogy maradtak volna egy receptnél ami valamennyire követi az eredeti koncepciót és azzal tűnne ki a tömegből hogy ez igazi régifajta hangulatos lövöldöző azzal tűnik ki hogy egy hajdan jó nevű játék tömegutánzata. :W

    Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

  • kisbalázs

    tag

    válasz Ragnar_ #73 üzenetére

    Nem az a lényeg hogy egy lövéstől meghalljak hanem hogy ne ilyen vérszegény dolog legyen még gyengén is megvárják a célzást, még ha könnyűre is van állítva ne az legyen már a különbség nehéz és könnyű között hogy ugyanazt a két személyt lőhetem (ez esetben odasomfordálva és fatalitizny ami talán még először vicces de azt hiszem hogy itt nagyon erőltetik csak úgy mint az easter egget amit már meg jelenés előtt mutogatnak hogy nézd itt akár a 25 éves játékkal is játszhatsz csak az új szép szörnyekkel. Mert tudják hogy itt senki se fog erre emlékezni 25 év múlva).

    Az oké hogy nem az elsődleges platform a pc de akkor nem egy olyan címet kellett volna rábutítani a konzolra ami a pc-s játék fénykorának a kezdete mert így csak elveszítették a név jelentőségét a régi rajongók elpártolnak, újak meg nem fognak jönni hisze ez nekik csak egy átskinezett call of borzalom és ha ki is próbálják elfelejtik. Mert ha ez egy más nevű játék lett volna ugyanekkora hírveréssel elmaradna a csalódás de így csak az maradt.

    ui. nem akarlak meggyőzni az igazamról ez csak egy álláspont amit talán néhány régi játékos oszt velem, te attól nyugodtan játszhatsz ezzel. Én beveszek egy kis quake 3-mat Bad Religionnel támogatva gyógyír gyanánt.
    Nézd meg a kontrasztot az eleje és a vége között :)
    [link]

    Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

  • kisbalázs

    tag

    válasz Ragnar_ #79 üzenetére

    Értelek, de ezzel nekem nem lesz szimpatikusabb ez a játék. Persze van rá esély hogyha egy igazi doomot csinálnának ami merít az elődből és nem ez a dróton rángatott érzés lenne bukik, de arra is van esély hogy pont ezért lesz sikeres, olyan élmény amit évek múlva is szívesen vesz elő az ember. Az meg hogy a doom most válik terminatorrá (már csak Arnold biztos abba is ahogy itt a bfg) az is biztos ott is az első kettő volt jó itt is.

    Amúgy szólni kellene a fejlesztőknek, nem attól lesz jó egy játék a régiek szemében, hogy régi pályákat újra lehet játszani, ezt meg lehet tenni egy dosboxszal meg egy 5 megás játékkal hamár egy 666 gigabítos pakkot veszek meg legyen benne némi extra ne pedig ez legyen a hab a tortán

    Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

  • kisbalázs

    tag

    válasz Ragnar_ #83 üzenetére

    A fejlesztőknek címzett rész az amolyan pusztába kiáltott szó lett volna. Nem pedig válaszra váró kijelentőmondat.

    Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

Új hozzászólás Aktív témák