Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zotyi8

    tag

    válasz ollie #281 üzenetére

    Normálon teljesen rendben van. 12-es karakterek után kezdtem újra mert sok questet nem csináltam meg és kinyírtam pár olyan NPC-t akit nem kellett volna. Az a legérdekesebb a játékban ha egy csatát elbuksz visszatöltöd és kitalálod hogyan tudnál nyerni. /pl a sok orkot el lehet csalogatni vizes, vagy robbanós területre, de rengeteg megoldás van mindenre, pont ez a game legnagyobb erénye/.
    Még nagyon az elején járok a 2. játéknak de remélem valahogy meg tudom oldani a questeket, én is rengeteget görgetek.

  • BomiBoogie

    MODERÁTOR

    válasz ollie #281 üzenetére

    Tudom, hogy lényegében csak oda kell figyelni, és azonos szintűvel érdemes csak kezdeni, de a gyorsítás miatt lehet, hogy én is átállítom.

    Amik szerintem a hibáim eddig:

    - Lone Wolf az egyik karakter, így összesen hárman vagyunk. Van olyan pályaszakasz, ahol akármerről megyek, nem tudok egy csoport ellenfelet aktiválni, mindig minimum 2 lesz, tehát ők legalább kétszer annyian vannak. Így viszont már érezhető, hogy jobb lenne minél több karakter, hiába erősebb az egyik, annyival nem.

    - Az egyik karakterem egy witchcraftos. Szerintem gyengék ezek a skillek, gyakorlatilag damage boost és weaken enemy, de utóbbit is csak 3 méteres környezetben tudja, így alig használható valamire.

    - A másik karakter egy ranger, ami jó lenne, ha lenne egy tank, aki előremegy, és fogja a sebzést, így viszont csak ő van (ő a Lone Wolf), de annyit nem sebez, mint egy karakter az azonos szintű melee fegyverekkel sebezne.

    - Lehet, hogy újra is kezdem. :D Most 4-es szinten járok.

    Úgy kellene, hogy ott a Madora, aki tank, így olyan karakter nem kell, aztán Jahan, aki víz- és szélvarázsló, tehát kell egy tűz- és földmágus saját karakternek, a második saját meg gyakorlatilag szabadon választható lenne.

Új hozzászólás Aktív témák