Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz Neovenator #24 üzenetére

    Igen, igényes. Én megvettem a torchlight 1, 2-t is, és azért a pénzért teljesen jó értéket hoztak de rögtön látszott, hogy ezt kis csapat sokkal kisebb budgetből tolta ki. A polish szót használtam volna de magyarul nem tudom jobban átfordítani. Az igényesség a részleteket jelenti nem a sztorit, vagy a fő game design elemeket, azon kisebb mértékben tud a pénz segíteni.

    (#25) K_mester
    Nem ismerem a Poe-t. Egyesek szeretik, mások szerint szar.
    Elég jól leírják többen is.
    Azt mondanám bőven megvannak a maga problémái.
    Ha így állsz hozzá ne vedd meg a Ros-t mert nem éri meg. Talán megértem a hangulatod, hasonlóan negatív voltam én is a d3 kiadása után. Most sem az a játék amit igazán szeretnék, de több lényeges dolgot kijavítottak benne, ami miatt számomra szar volt.

    (#27) Tigerclaw
    Én nem értek azzal egyet, hogy minden játék mmo kellene legyen. Akkor vagy előfizetéses lenne, vagy pay2win. És persze kimaradna csomó jó játék aminek köze nincs az mmo-hoz de szeretem őket, pl. civ5, xcom, biztos van más de sokat nem ismerek és ezek eléggé kedvencek.

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák