Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz ollie #151 üzenetére

    SC2 mikor megjelent, max. ~11k-ért lehetett náluk kapni (akkori forint értékkel számolva persze; sokan onnan vették), míg itthon nálunk a legolcsóbban a konzolokszervizében lehetett kapni 11,5k-ért, mindenhol máshol ~13-14k.. De a külföldi árak is többnyire "blizzardhűek" voltak. Emlékszem, meg akartam venni (aztán azóta se tudok multizni, de ami késik, nem múlik). :DDD És mintha a CE is meglett volna 20500-ból+futár, mindenféle 27-29k helyett... Tény, hogy most nyócezeöccázé már kapni nálunk is néhány helyen, ráadásul angol verziót, zavvin meg maradt a régi ár, de ez már ma van, nem a megjelenéskor. Remélhetőleg a Diablo 3 esetében is némileg reális az a jelenleg feltüntetett £32.95-os ár (olcsóbb lenne, mint most SC2? halott ügy... fene..), bár könnyen meglehet, hogy ez valami régen saccolt árazás maradványa (de bízom benne, hogy nem :DDD ). Nem néztem rendszeresen... Mindenesetre megjelenés után pár héttel úgyis kialakul, hol lehet megkapni a legolcsóbban, és biztos nem 17k lesz az, utána meg legalább egy évig úgyse lesz változás...

    #DeckardCain: +1. Én csak azon "akadtam ki", hogy egyszerre ennyi jó játék jelenik meg. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák