Új hozzászólás Aktív témák

  • Rushmachine

    csendes tag

    Sajnos gyenge , mint a harmat, kipróbáltam a startert és fél kézzel becsukott szemmel végig toltam. Nehézségben nulla, kíhívásban nulla, skillrendszer nulla, hosszútávuság nulla. Egy újabb remake-t láthattunk a Blizzard istállójából, al á Starcraft 2... Azért , mert sokan megveszik a játékot még egy játék nem lesz jó, lásd légy a sz*ron effektust. A path of exile fényéveket ráver a játékra, mind grafikában és mind kihívásban, ötletességben és színvonalban, pedig azt csak 20 új zélandi srác csinálja. Az a helyzet, hogy régen a D1 és D2 azért tudott igazán sikeres lenni, mert nem volt ekkora a piac és a konkurencia, és persze akkor azok igen sok újdonságot hoztak a játék világba,a blizzard már hosszú évek óta a marketingből és remakeből él, al á WOW és ennek butításai , a csodás Starcraft 2 és most ez a remekmű. Akkora mostmár a piac, hogy óriási dolgot( elsősorban ötlet) kell az asztalra tenni ahoz, hogy valami igazán sikeres legyen, és persze van a másik út amit a blizzard követ, de majd ha elfogynak a húzónevek és az emberek beleunnak abba, hogy 25x -re is ugyanazzal játszanak, akkor majd talán ráébred a Blizzard, de szerintem akkor már késő lesz...

    .... olyat mondok ,hogy beszarsz ... : " lekvárosméjkrémestúróvalmegbolondítottrántotthalbepanírozva" :D

Új hozzászólás Aktív témák