Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CrusherW

    tag

    válasz dgabor80 #33 üzenetére

    Bár már valszeg megoldottad, de én véletlenül félrekattintottam múltkor, amikor questet akartam váltani, és kireseteltem az egészet. Ennek következményeként ACT I első questtől elölről kellett kezdenem a játékot, ami a legjobb döntésnek bizonyult. Ma reggel értem el Diablohoz T1-en, 112k DPS-sel indultam, most van 336k DPS DH-m, gyakorlatilag tele a ládám lootolt leg és set itemekkel, amiket néha felveszek boss függvényében.

    Amit ne csinálj: AH-ra fel se menj, semmi értelme, eladni az új leg és set itemeket nem tudod, mert accounthoz kötöttek, és a legjobb dolog amit vehetsz, az is csak fele olyan jó, mint a random loot kis szerencsével. Én először elköltöttem 200M goldot kavicsokra, hogy azok majd milyen jól jönnek, erre most olvasom, hogy gyakorlatilag elértéktelenednek a RoS-sal.

    Szóval ha nem csak vak siegebreaker runt akarsz csinálni - mert például én azt nagyon unom - akkor vidd végig a játékot T1-en, csomó bónuszt kapsz érte egyébként.

    A kiegészítő meg nagyon jó, az 1.5-ös XP szorzó még jobb, a RoS pedig már csak hab a tortán. Milyen kár, hogy 25-ig várni kell rá.

Új hozzászólás Aktív témák