Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97246720

    törölt tag

    válasz Syl #183 üzenetére

    attól függ honnan nézzük hogy fizetős

    vegyük egy 00 appot
    A oldalon 00 app fizetős
    B oldalon 00 app ingyenes

    ha ugyan azt az appot töltöm le a B oldalról akkor az legális letöltésnek minősül mint a használata is.

    másik példa:

    én megveszek egy appok kifizetem.én azt az appot felteszem a netre reg kóddal együtt és mások letöltik akkor ugyan úgy az is illegálisnak minősülne ennyi erővel

    vagy itt egy másik:
    én megveszek egy appok kifizetem.én azt az appot elküldöm egy barátomnak, a barátom meg felteszi a netre.
    ugyan lopás nem történik de a fizetős app ugyan úgy kikerül a netre ami ugyan úgy kárt okoz a fejlesztőnek...

    ezeket az illegális szoftverhasználatokat is meg tudná akadályozni mindegyik fejlesztő, vannak rá nagyon jó módszerek...de szándékosan nem teszik...

    szerintetek a microsoft nem tudja azt hogy ki használ eredetit és használ kalóz verziót? dehogynem tudja...sokak azért nem tesznek lépéseket, mert sok fejlesztő úgy van vele hogy nekik az jobb reklám ha valaki használja, meg ha valaki feltesz egy kalóz verziót "próba címszóval" és tetszik neki akkor úgy is meg fogja venni, feltételezve azt!

    ami a legutálatosabb dolog az hogy egyre több ingyenes appot raknak tele reklámokkal, ami dühítő és csak pro-val tűnnek el....

Új hozzászólás Aktív témák