Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomibito

    csendes tag

    Véleményem szerint, azért nem elhanyagolható, hogy vásárlóerő prioritáson mennyi egy szoftvernek (főleg kvázi kötelezőnek mint az OS) az ára. Itthon szerintem rettenet, főleg egy egységsugarú usernek, aki mondjuk egy egész új gépre tud költeni 70-90 ezer forintot.

    Mondjuk ha kitekintünk más jellegű szoftverekre, akkor érdekesebb dolgok látszanak. Steamen itthon egy játék annyiba kerül, mint németországban, miközben az Oroszok megkapják 60-70%-al olcsóbban. (finoman hallgatok a tényről, mekkora a két piac)

    Linux szép és jó, ha az ember tudja, hogy mire kell, és nem riad vissza attól, hogy dolgoznia kell vele.

    Viszont Marika aki nem látott még semmit, esetleg betanították XP-re, az megőrül tőle. Az meg nem igaz, hogy ugyanúgy működik. Csak pár hívószó: Acer, Nvidia, Dualgpu, Elantec touchpad, intel i945 stb.

    Átlagfelhasználónak szerintem akkor éri meg, ha teljesen linux kompatibilis gépet fog ki, és még nem látott más rendszert életében. A célja vele pedig maximum böngészésig terjed.

    Ha valaki pedig tud olyan linuxot, amit bármire hiba nélkül feltelepít, a user mindent megtalál elsőre, és működik akkor kérem jelezze :D Elvárás az egységsugarú programok :)

    Mindezt úgy mondom, hogy én lennék a legboldogabb, ha mindenki, licencelt, frissített OS-t használa, mert rengeteg gond és baj lenne megoldva. És aki kérdezi mindenkinek ajánlom is.

Új hozzászólás Aktív témák