Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz Chapel #86 üzenetére

    Annyira nevetséges, hogy ha egy ilyen összehasonlításba megyek bele, akkor 1000-ből 1000 alkalommal az emberek magukra veszik, viszont egy alkalommal sem reagálnak egy fikarcnyit sem arra, amit írok. Felőlem magukra is vehetik, legfeljebb magyarázkodok, de legalább érdemben válaszolnának. :W

    Te meg nem először csinálod amúgy, hogy felkapod a vizet azon, amit írok, és személyeskedéssel vádolva személyeskedni kezdesz. :(((

    Két részből állt a mondandóm:

    1. dizájn - ez ízlés dolga, ha neked bejönnek ezek a marhaságok, akkor legfeljebb azt mondom magamnak: jéééézusooom, de szóvá sem teszem. Ettől a véleményem még megvan a játékról. Ha kulturált lett volna a társalgás, és tiszteletben tartod a, hogy is mondtad? Ízlésem, minimum reagálsz a pasztellszínű világvége mögötti összeférhetetlenségre, de még egy ironikus szmájlira sem futott tőled. Ezek szerint kedvedre való Disney színekkel megfesteni egy 18+-os játékot. A WoW már 8 éves végülis, én már mindenre fel vagyok készülve. ;] Hozzászoktam.

    2. technológiai háttér - ezek tényszerű dolgok, és te épp ezt vetted személyeskedésnek. Szerinted off-topik szőrszálhasogatás technológiai háttérről beszélni egy a gépigényről szóló posztban? Már 5 éve buherálom a Cryengine-t, hidd el, valamennyire értek hozzá. Fenntartom: ha a júzerek 90%-a fel se fogja, mit lát, nem érdemes bütykölni a grafikával. Felőlem nyugodtan megsértődhetsz miatta. Hogy is mondtad? Leszarom. Ezért kár negyedmilliós PC-ket vásárolni.

    Mellesleg a Crytek Budapestnek volt igaza a Warheadben, hogy Enthusiastnak nevezték a max grafikát. Ultra? Ortóság. Az vegyen luxuscikket, aki valódi enthusiast és értékelni is tudja. Fogyasztás-náci vagyok. És?

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák