Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    A videóval kapcsolatban: Szerintem is nagyon ígéretes, de ami az én csőröm piszkálta közben, hogy hiába száldogáll a levegőben az a papírfecni, és a friss törmelék mindenfelé, a földön heverő szétmorzsolódott vasbeton az ugyan úgy néz ki, mint 5-6 éve mindenhol. Van egy viszonylag sima felületekkel határolt morzsolt betonkupac (ami merev betontömbként viselkedik), és itt-ott kiáll belőle néhány vasdarab, ami újabban már akadályt képez.

    A PS3-ban pedig semmi hihetetlen, ezt mindig is tudtuk, hogy komolyabb, de persze drágább is az a vas. Csak az lehet szokatlanabb, hogy egy multiplatform fejlesztő ezt így hangoztatja. (Nem csak hogy nem teszik szándékosan egyformává a látványt az MS kedvéért...)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz imibogyo #29 üzenetére

    Nem, a PS3 verzió fog sokkal jobban mutatni Xbox-on futtatva. :))
    Amúgy szerintem az eredeti alcímmel semmi gond. :U
    (Az Xbox a PS3 riválisa a konzolok terén, tehát "konzolos riválisok", nem?)

    (#31) kelzsoca - Inkább az előállítási költségekre gondoltam, amibe a Sony-nak fájnak a még mindig veszteséggel árusított gépek. Persze idő közben farigcsálnak a gyártástechnológiákon is mindkét oldalon, de összességében szerintem még mindig igaz ez az állítás (akár pillanatnyilag, de kezdettől summázva még tuti).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz imibogyo #36 üzenetére

    Értem, hogy félere lehet érteni, de szerintem csak akkor, ha szándékosan keresed benne a nyilvánvalón túli jelentéstartalmakat. Ha tudod, hogy a PS3 egy konzol, akkor eleve úgy fogod (kéne) értelmezni, ahogy a szerző is szerette volna (és eszedbe sem jut más, csak ha direkt keresed, hogy mibe lehetne belekötni :DDD). Ha nem tudod, akkor még lehet 50-50% az ember logikájától és beállítottságától függően, hogy mi ugrik be elsőre, de nem látom egyértelmű ellentmondásnak.

    (#35) kelzsoca - Mai szemmel már főleg nem, de az Xbox360-hoz viszonyítva azért táposabb a PS3.

    Flasheltem már itthon ismerősöknek Xbox360-akat (még azt a verziót is, amihez le kellett ugrani a sarki mikroelektronikai boltba egy tranzisztorért, és rádrótozni a soros portra, hogy kiolvassam a kulcsot a meghajtóból). Illetve cseréltem alkatrészt (előre megrendelte a pótalkatrészt netről, aki ide hozta, csak nem merte szétszedni...) egy PS3-ban is, és a Sony gépének belseje ránézésre sokkal összeszedettebb.

    Én a multifunkciós PC híve vagyok, a jóisten pénzét is elverném a PC-re (és közben persze megannyi másra...), mielőtt oda jutnék, hogy "egye fene, legyen itthon egy konzol is". De ha mégis vennék egyet, akkor tuti, hogy a PS3-at választanám az Xbox360 ellenében.

    Persze az Xbox mellett szól, hogy arról könnyebb PC-re portolni. Szóval így, hogy nem veszek egyikből sem, számomra az a szerencsésebb, ha Xbox-ot ajánlok az embereknek. :))

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák