Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz rup1u5 #9 üzenetére

    Dadaisták. Semmi gond nincs ezzel. Ahhoz képest lájtosan nyomják

    Szerintem sokan hülyén állnak a Crysishoz. Nem kell manapság sem nagyítóval olyan játék után kutatni, ami a maximális részletességet a piacon még nem kapható hardverhez vagy a megfizethetetlen csúcskategórához igazítja. Tudom, hogy szar érzés, ha a 250 ezres gépen a Metro 2033 csak a maxnál egyel kisebb részletességen fut jól (de ott aztán tényleg), de szerintem ez így természetes.

    A Crysishoz készült, meglepően jól sikerült radikális grafikai modot feltelepítve már a telepítőben meg kell adni az upgrade szintjét. A legnagyobb részletességű mellett is ott virít a "for future hardware only" felirat. Ha valakinek ez nem tetszik, vegyen konzolt. A papírforma szerint kiváló megoldás, de lassan azzal is annyi gond lesz, mint a PC-vel: patch-ek, védelmek tömkelege, meg aztán ha valami szaggat, mert így irták meg (GTA IV) nincs mese, hozzá kell szokni.

    Ezek nem újkeletű dolgok. A Papyrus féle 1994-es Nascar SVGA módjához legalább Pentium 100 kellett volna, de az csak 1996-ban került kb. megfizethető kategóriába. Ennyit erről.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák