Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz rudi #3 üzenetére

    Nem hiányzik gépelésnél a kapcsolók taktilitása?

    Pár hétig Gateron Clear * rugójával+stemjével használtam a kínai cseresznyémet, de kupak cserekor inkább visszatettem az MX Brown alkatrészeit, mert annyira hiányzott a taktilis visszajelzés, meg nagyon zavart, hogy elég rálehelni a kapcsolóra, és máris kapcsol.
    Pláne, hogy a vékony ABS kupakoknál jóval nehezebb vastag PBT kupakokhoz kevés volt a 35 grammos rugó, lenyomva maradt a szóköz, nem rúgta vissza.
    MX Brown 45 grammos rugójával nincs ilyen probléma. (Ráadásul az egyik Brown rugót elhagytam, így a szóközbe jobb hiján egy 60 grammos Black rugó jutott, azóta elég fickós lett. :DDD)

    Egyszer már rá kéne szánnom 2-3 órát, hogy megint szétszedjem, aztán akkor kap Gateron Brown stemeket, esetleg némi teflonsprayt is.
    (Ha már a Cherry MX Brownnál az összes klónja jobb gépelési élményt biztosít. Még a Kailh is. :p)

    Legalább a feliratozott gombjaimat hamarabb visszarakom a helyükre, nem kell a fejet vakarni fél óráig, hogy melyik 1x1 gomb hova való. (Van belőlük hat féle :DDD)

    *: MX Rednél is puhább lineáris kapcsoló.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák