Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    koszi az ismertetot!
    ahogy olvastam sok dolog csak bla bla volt vagyis amit mar ismerek csak esetleg itt mashogy nevezik. pla a ket plusz fegyver az elso reszben csak siman light se dark power volt vagy valami ilyesmi es a meglevo fegyverekhez adtak valamilyen modositast de lenyegeben ugyan ez. kek tolt piros meg op.
    az ujitasok is tetszenek, gondolok itt a siklfejlesztesre. a mentesi rendszer ha zavar ha nem ez egy ilyen jatek volt mar ez elott is szoval hozzaszoktam. a narancsszin orb mostmar voros vercsepp stb. lenyegeben nagyon sokat nem nyultak hozza aminek orulok mert jol volt megcsinalva az elso resz viszont van benne annyi ujitas hogy elegedettek lehessunk.
    bar en a magam reszerol mar annak is orultem volna ha csak siman egy masodik reszt kapok uj story-val uj helyszinekkel, uj ellenfelekkel.
    ja es az meg kulon tetszik hogy chupacabra itt mar ugymond velunk van. az elso reszbe egy kis idegesito szarhazi volt aki mindig a legjobb helyeken bukkant fel s vettel el a kepessegeket aztan meg lehetet keresni hogy elkapjuk es visszaszerezzuk a cuccokat.
    en ajanlom neked hogy told vegig az elso reszt is mar csak a story meg nehany latvanyosabb boss fight miatt is.
    ja meg meg azt akartam kerdezni hogy tuti hogy vannak olyan tamadasok amit nem lehet kivedeni? nem lehet hogy csak roszkor vedekeztel? nem hulyenek akarlak nezni csak az elso reszben nehez fokozatokon mar igen fontos szerepe volt hogy az ember megtanulja a blokc-olast. annyibol alt hogy a megfelelo pillanatban kelett nyomni es akkor kontrazni lehetett belole, viszont az ilyen tiz meg hasonlo effekteken kivul mindent ki lehetett vedeni.
    van amit mai napig nem tudok kivedeni az elso reszben de lattam neten hogy lehetseges plusz akar a bossok legbrutalabb tamadasait is ki lehetett vedeni. ja kiveve persze a script-elt tamadasokat amelyeknel gyorsgombot kellett nyomogatni. szoval furcsa ez nekem hogy ennyire lebutitottak volna a vedekezest. de persze lenne benne logika mert ha raerzett az ember akkor legkemenyebb fokozaton serules nelkul lehetett leverni boss-okat az meg milyen mar.. :)

    szerk: ja persze alap hogy megveszem. es hala egnek en tudok es szeretek joy-on jatszani.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák