Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    Sziasztok!

    Hát akkor én is bekapcsolódok.
    Aki ismer, tudja, hogy nagy tisztelője vagyok az ID-nek, sőt, magának Carmack-nek is, mert egyszerűen egy zseni. Ez tény. És az is tény, hogy az ID soha nem fog egy GTA szerű szabad világot teremteni, ők egy másik műfajt tudnak és csinálnak. A Doom3 sem volt rossz, csak akkor mindenki el volt ájulva, hogy bezzeg máshol milyen videók, meg filmszerű jelenetek vannak. Mondjuk ettől még ugyanolyan lineáris pl. a COD MW sorozat is... (amit ugyanúgy szeretek)
    Megrendeltem a játékot, elvileg jövő héten megkapom, de még nem jött email, remélem meglesz.

    Viszont sokat olvastam itt és máshol is, angol nyelvű fórumokon. Mindenki dühöng, haját tépi, lezúzza a Rage -t.
    És én csodálkozok.
    Az adatlapomon látható, milyen a gépem. Nem egy gamer cucc, bár egy korábban írt tesztemben épp azt próbáltam bizonygatni, hogy de, bizony, kellemes rajta játszani.
    És lőn!
    Mivel szétvetett az ideg, hogy mire adok ki pénzt, ezért tegnap letöltöttem. Kipróbáltam.
    Egyszer sem fagyott le! Nem lépett ki, nem voltak hibás textúrák, nem szaggatott, nem utólag rajzolódtak ki az objektumok, a fiammal csak ámultunk, bámultunk. Ja, és 1920x1080 felbontáson.
    Természetesen én elfogadtam a legfrissebb driver, visualC telepítést, miután felraktam, nyomtam a meghajtónak egy defragot.
    25 perc játék után mondom, persze, később előfordulhatnak hibák, csak nem bírtam ki, és gondoltam megosztom veletek. (game után CPU: 47 fok, GPU: 57 fok)
    Remélem, persze, hogy nem lesz hiba egy sem!
    Éljen Carmack! :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák