Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geckowize

    őstag

    válasz Gyula84 #52 üzenetére

    Kb ket masodpercbe telne beirni google-ba, hogy "cod wikipedia" es nem kene talalgatnotok. :)
    G4ula84 jol tippeltel, 2009-es MW2 utan jott 2010-ben a BO1. Ha pedig jozefgucci1 az MW3 (2011) utanira gondolt, akkor az a BO2 (2012).

    Multizni csak a BO2-ig bezarolag multiztam, az utana megjeleno Ghosts-szal es AW-vel csak a singlet toltam ki, BO3-mal meg egyaltalan nem jatszottam, mert a videok alapjan bullshit az egesz. Ennek tekintetében véleményem a sorozat reszeirol:

    CoD (2003): Mar megkoptak az emlekeim, hogy akkoriban mekkorat utott, egy decens jatek lehetett a maga idejeben, de kb 10 evre ra ujrajatsztva most mar az ilyen idore meno missziok eleg idegesitoek...

    CoD: UO (2004): Szinten ugyanaz a helyzet, mint az alapjatek eseten, de jo ujitasokat raktak bele

    CoD2 (2005): Az elso jatek, aminek a multijat evekig nyomtam, a kampany es a multi is szenzacios.

    CoD3 (2006): Soha nem volt PS3-am.

    CoD4: MW (2007): A CoD2-re nekem meg ra tudott pakolni eggyel, hihetetlen mod beszivott a jatek, a kampany es a multi is fantasztikus

    CoD: WaW (2008): Erezni, hogy nem az IW fejlesztette, hanem a Treyarch, neha kicsit zavaro is, pl jol megszokott granatrobbanas, meg egyeb hangeffekteknel... Kampany nalam csak egy siman "jo" szintet ut meg, multijat csak betaban toltam, abbol becsulve az is jo lehetett.

    CoD: MW2 (2009): A CoD4 utan igaz, hogy a multiban itt-ott mar verpistike fanservice elemekkel vittek tovabb az MW szeriat (mondjuk ilyen BO2-3-as szintu falusi bucsus ketpalcikas lovoldes vizipisztolyok azert meg nem voltak), de a jatekelmeny, a mapok karpotoltak ebben. A legtobbet ennek a multijaval jatszottam, szinte konny csordul a szemembe, ha meghallom a win/lose zenereszleteket, voiceovereket, killstreak hangeffekteket...

    CoD: BO (2010): Megintcsak egy Treyarch szulott, azt mondanam ra, hogy oke. A multijaban az kifejezetten nem tetszett, hogy CoD dollarert vagy mi a francert lehetett barmilyen camouflage-t venni fegyverekre, amelyek igy az MW1/MW2-ben megszokott rendszerhez kepest elvesztettek ertelmuket, azaz a skill mutatasat...

    CoD: MW3 (2011): A kampany hozta az MW2 szintet, de a multiban sajnos velemenyem szerint eleg fantaziatlan mapok vannak, es emiatt gyorsabban is veszett el az erdeklodesem, mint MW2 eseten.

    CoD: BO2 (2012): A kampany nekem a leggyengébb azok kozul, amikkel jatszottam (tehat BO3-nal nem tudom jobb-e), MW3 utan a grafika egy vicc volt (valamelyik misszio az elejen, mikor afrikai sivatagban vagyunk, a legalja volt), valamint itt kezdodott el ez a futurisztikus vonal, ami unalmas, hetezerszer latott steril jovo laboratoriuma helyszineket es ugyancsak egyszeruen csunyan kinezo dronokat hozott a szeriaba... Mikor eloszor elkezdtem, az elso jovoben jatszodo resznel abbahagytam emiatt es csak evekkel kesobb vittem vegig, azt is csak azert, mert addig az osszes CoD-ot kitoltam. A multijaval is nyomtam, de 1 honap utan unalomba fulladt, sajnos tobb map is olyan, amitol mar a hanyas kerulget, valamint szinte mindig jott egy rohadt csiter.

    CoD: Ghosts (2013): Ugye tobben is mondjak (ebben a topicban is volt mar rola szo), hogy kozutalatnak orvend, meg hogy hogy elrontottak, en csak a kampanyrol tudok nyilatkozni, ami nekem hozta az MW-k szintjet, valtozatos helyszinekkel, jo grafikaval, sokkal elvezetesebb volt, mint a BO-k... A multi videokbol itelve rohadtjo lehetett, de cafolja meg valaki, aki tenyleg jatszott vele. Az "elplayertelenedest" annyira nem ertem egyebkent, pedig siman megvennem a multija miatt (kampannyal haveromnal jatszottam :P).

    CoD: AW (2014): Szinten csak a kampanyrol tudok nyilatkozni, amely nekem bejott igazabol, bar a túl futurisztikus dolgok itt is kicsit zavartak. A multirol tudna valaki irni? Eszetlen ugralas? Ahogy lattam steamchartson, elegge elplayertelenedett ez a resz is.

    CoD: BO3 (2015): A videokbol itelve lehet, hogy soha nem fogok vele jatszani, annyira taszito ez a robotos muanyag vilagito vizipisztolyos ovodas parade. Aki jatszott vele, mi a velemenye rola?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák