Új hozzászólás Aktív témák

  • Winnie The P

    őstag

    Üdv! Csongrád-Csanád megyében a Mórahalmi járásban Ásotthalom-Kissoron lakom. 2017-ben írtam egy mailt a Deutsch Tamás vezette digitális jólét program-hoz, azzal a kérdéssel, hogy várható-e a térségben hálozatfejlesztés. A válaszban leírták, hogy a járásban a Szip. programon belül a kiírt pályázatot az Mvmnet nyerte el. Majd írtam az Mvmnet-nek is, mire ők azt válaszolták, hogy Ásotthalmon 746 igényhely lefedésével építik ki az optikai hálózatot, és az én címem is érintett a fejlesztésben. A fejlesztésnek ebben az évben kész kellett volna lennie, de eddig semmi nem történt. Nagyon lesújtó, hogy nincs normális optikai hálózat kiépítve. Jelenleg mikrohullámú internetet használunk 15/4-es csomagot havi 5.000 ft-ért, illetve van egy műholdas előfizetés havi 3.600 ft-ért. Internet elérhetőség szinte ez van, mert a területen lévő szolgáltató Invitel nem tud csak 1mbps csomagot biztosítani. Azért ez röhely!!!! Korábban voltam az előfizetőjük, de amint volt lehetőség váltani azonnal felmondtam a szerződést. Bocsi a hosszúra sikeredett írásért. Ha valaki tud valami információt a területen lévő fejlesztésről ne tartsa magában.

    Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

Új hozzászólás Aktív témák