Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kárátékutyá

    őstag

    válasz tezsparker13 #1525 üzenetére

    Jó hír, nem is kell Bis, mert telenoros vagy.

    Synch a lelke ennek a telefonnak, a HUB a létező legjobb eszköz erre a mobil piacon.
    Vibert én száműztem, azt hallottam, megy rajta az is, de az androidos app, boltban nem találsz majd.

    Olyan lesz vele írni, amiről nem is álmodtál, hamarabb tudja majd mit akarsz, mint azt te bepötyögnéd neki, és a hejjjjesírási hibákat is kijavítja majd.

    Üzemidőben brutális, én is szifon 4S-ről érkeztem, de először Z10 volt, azt váltotta le a Q10.

    [ Szerkesztve ]

  • Chopper90

    csendes tag

    válasz tezsparker13 #1525 üzenetére

    Én galaxy s3-ról váltottam, és eddig nagyon meg vagyok elégedve, a viberről le kell mondani sajnos mivel az androidos verzió kifagy amikor kiválasztanád a címzettet.(Állítólag fb-on hivatalosan is megerősítették hogy jön a viber blackberryre , de hogy lesz-e belőle valami és hogy mikor az kérdéses) Ami meglepett az a multitasking, hogy tényleg valós időben futnak a dolgok : magyarul ha kilépsz ,de nem zárod be,a youtube megy tovább ami nekem kifejezetten imponáló. Az, hogy nem tudok egy Neptun órarendet szinkronizálni telefonon hanem kell hozzá BB Link az kicsit fájt (androidon illetve iphone-on ez elég könnyű) , ráadásul a BB Link elég furcsán meg van megoldva , ember legyen a talpán aki kiigazodik rajta, az Itunesnál jóval bonyolultabb pedig azt se szerettem.
    A billentyűzet viszont eszméletlen király. A sync-ről meg annyit, hogy a BB egy picit jobb, mint mint minden más, ez a gyakorlatban annyit tesz, hogy a q10-re megjön az email és kell várnom 10-15mp-et amíg megjön a galaxyra és az ipadre. (Ez nagyon minimális különbség, de gondoltam azért megemlítem)

    (remélem nem késtem el :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák