Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz PHenis #8056 üzenetére

    Sajnos nálam van folyamatosan gond a stabilitással.
    A Z10-et annak idején 2x cserélték, a táskában, a gyári bőrtokban magától újraindult. Egy idő után hagytam a fenébe és kikapcsoltam a pin kód kérést... Ez lett a "megoldás". A harmadikat eladtam bontatlanul, remélem az új gazdájánál minden rendben van vele.
    A passporttal folyamatosan voltak problémáim. Melegedés, lassulás, fagyás, és néha a fagyás következtében újraindulás, feloldhatatlan kijelző, nem reagáló appok. Újratelepítés után - miután alig van fent app - ritkábbá váltak a problémák, igaz azóta alig használom a telefont. Épp a múltkorában akartam rendszeresíteni újra amolyan biztonság esetére magamnál hordozós tartalék telefonnak, amikor is éppen nem lehetett feloldani a kijelzőt, felforrósodott a telefon és restartolt. Így természetesen a célzott felhasználási területet is tekintve visszaléptem az ötlettől, és használok erre a célra egy wp-s telefont.
    Sajnálom, mert még az elején, a Z10 idején nagyon megtetszett a rendszer, de nagyon problémássá vált nálam sajnos. És ahogy elnézem, amiket használtam, amik jók voltak benne, azokat is folyamatosan kivezetik (pl Blend).

    Szerintem a Z10-zel kellett volna nekik kijönni de legalább 4 évvel korábban az eredeti kiadáshoz képest. De ez a hajó már elment.
    Kijöttek egy passporttal, aminek végre korszerű volt a hardvere, bejött a billentyűzete, aztán szépen lassan kihátrálnak mögüle, és a használhatósággal is problémáim vannak. Más márkából sose volt annyi készülékem még, mint BB-ből. Ezért is dühít a dolog, adtam nekik pénzt az idők során, nem is keveset. Hát, fejleszteni kellett volna. :((

Új hozzászólás Aktív témák