Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz sasa134 #5639 üzenetére

    Én úgy értettem, hogy részemről reszelő.

    De szerintem nincs igazatok, ha belemegyünk, hogy mennyire lesz sikeres, akkor itt van egy link, hogy miért nem: [link]

    A szifon 6s nyitóára 30 fonttal olcsóbb, mint a Priv. Lehet hater-kedni, meg összehordani hetet-havat, meg wishful thinking meg minden, de akkor is a szifon az abszolút etalon a mobilpiacon abban az értelemben, hogy mindent ahhoz mérnek. Mindegyik telefon annál akar "valamibb" lenni. Annál akar prémiumabb anyagú, jobb kamerájú, nagyobb felbontású, jobb üzemidejű, biztonságosabb, akármibb lenni.
    Ha ez 30 fonttal kevesebb, akkor a Privnek reszeltek szerintem. És lehet hasonlítani az előfizetéses árat is, de nyilván a szifonnak is ugyanabban az ársávban, vagy valamivel alatta mozog az ára, innentől megint nincs miről beszélni.

    Persze, majd az üzleti felhasználók... Kik is? A BB üzleti felhasználók? Akik a Crackberry felmérése szerint ha jól emlékszem 71%-ban gyűlölik és elutasítják a Priv-et? Ha ezen az áron nyit, én ellene tippelek. Ezt a telefont szinte egy helyen lehet elcseszni, hogy piacilag sikeres legyen, és ez az ár - ha így lesz, ahogy írtátok, akkor már sikerült.

Új hozzászólás Aktív témák