Új hozzászólás Aktív témák

  • littlemamba

    aktív tag

    Köszönöm szépen srácok, már tényleg csak meg kellene tapogatnom :-)

    Amúgy mindenki azzal jön, hogy ez nincs meg az nincs meg amaiz nincs, meg körülményes a felrakása az appoknak blabla... biztos ti is már sokat hallottátok ezeket :D

    Képzeljétek el egyébként a minap felhívott egy telefonos hölgy, hogy váltsak már díjcsomagot, mert rég lezárták már azt amim van és itt az idő át kéne mennem másikba. Jah és különben nem akarok-e telefont váltani, kérdezi. Mondtam neki, hogy de igen, de amire vágynék az nincsen szolgáltató kínálatban. Kérdezte mi az. Mondom, hogy BBP. Nyilván hamar kiderült, nem tudta konkrétan, hogy melyik készülék, a márkanév még OK volt nála. Kérdezi, de miért pont az és van ilyen meg ilyen meg ilyen és nem néztem-e náluk blabla. Elkezdtemmondani neki az érveimet. Egybe belekapszkodott: Minek nekem qwerty, kérdezi, amikor sokkal jobban lehet tapin gépelni.... Mondtam neki, hogy, hogy a munkám során sok e-mail írok és számomra könnyebb és gyorsabb ezt fizikai billentyűzeten tenni. Erre ő storyzik: Ne gondoljam ám, hogy könnyebb és gyorsabb mert neki is gondja volt tapin gépelni sokáig, de aztán az egyik kollégája letöltött neki egy új billentyűzet appot és azóta minden szuper, sokkal sokkal kényelmesebb. Itt kiégtem, mondtam neki, hogy szerencsére kellően tájékozott vagyok az appokat illetően, nem is alap billentyűzetet használok és különben is van egy 2. telefonom is, egy régi nokia qwertyvel (E72), szóval van némi tapasztalatom ebben. Nem szeretem nagyon nem, ha azért mert nőből vagyok hülyének néznek... ahh... Nyilván hamar elköszöntem tőle ;) Nem mondom hogy hozzáértő vagyok, mert közel sem, de azért viccesek ezek a történetek, hogy nulla értelmes érvvel belemegy, hogy megmagyarázza nekem miért járnék jobban egy samuval vagy szifonnal...

    Még soha nem volt amúgy BB-m, de már a Q10 óta nézegetem őket, már az is tetszett leszámítva a nagyon kerekded formát. Viszont a mai napig szívesen veszek a kezelmbe Q10-et, valahogy megérint a BB életérzés.

    Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

Új hozzászólás Aktív témák