Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz jacis #35 üzenetére

    nem a hasznalhatosaggal van a problema, hanem azzal, hogy semmi nem indokolja a magas arat, nem ugy, mint anno a q10 eseteben, amikor az SOC meg ugymond up to date volt. jelen esetben lenyegesen rosszabb az ar/ertek arany. kozel dupla ar mellett egy nagyobb kijelzot meg egy toolbeltet kapsz, szerintem ez nem igazan jo deal.

    Janez:
    azert az nekem erdekes, hogy a BB-k eloretelepitett linked innel, twitterrel, foursquare-rel erkeznek, de facebook teren meg lenne mit behozni. tetszik vagy sem, a facebook hasznalata is ugyanugy hozzatartozhat a produktivitashoz, mint a fent felsorolt egyeb social halok. es en nagyon varom, hogy a BB facebook fronton is felzarkozzon, mert onnantol kezdve tenyleg nem lesz semmi, ami mas platformhoz kotne. ha a gyarto szamara elkepzelheto, hogy valaki hivatasbol twitterezik, akkor ugyanezt belathatnak a facebook kapcsan is, mert nekem pl a hasznalata a munkam szerves resze, ugyanakkor nincs a platformra egy hasznalhato fanpage manager, es az ertesitesek is kepesek random modon beesni neha.

    [ Szerkesztve ]

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák