Új hozzászólás Aktív témák

  • Janez0085

    tag

    Én mióta meguntam a Z10/Q10 duo-t, nagyon sok telefont felemésztettem. M8, Alpha, i5S, BlackBerry Passport ( ez csak a mérete miatt búcsúzott tőlem) meg szerintem volt olyan is amire nem is emlékszem. Lényeg a lényeg a 9900 óta vágyam volt, hogy kapjak gyakorlatilag egy fejlettebb 9900-át, és Ez a Classic. Mindent tud amit ma egy telefonnak tudnia kell. És most nem a Facebook, instagramm stb számomra felesleges funkciókra gondolok mert még Facebook fiókom sincs, hanem arra ami tényleg hasznos, és még annál egy picit többet. KB 2 hete használom a telefont semmibe de semmibe nem tudtam belekötni eddig S4-es processzór ide vagy oda. Tökéletesen elég mindenre. Az üzemidő meg több mint jó, szép a kijelző, tűéles a kép, nem melegszik, tökéletes a készülék kialakítása és mérete, számomra ez messze a legjobb mobiltelefon napjainkban. MOBILTELEFON. Nyilván jobb filmet nézni egy 6+ -on vagy egy Note 4-en de aki nem használja ilyenekre a telefonját annak rémálom egy ilyen méretű telefon. Az olvasós részbe belekötnék, mert szerintem egy i5-ön lényegesen rosszabb élmény olvasni pedig nagyobbakijelző mégsem említi senki.

    Véleményem szerint napjaink legszebb és leg elegánsabb készüléke, ami szerintem még exlúzívabb a Passportnál is a maga módján. Bárhól meg lehet vele jelenni, gyakorlatilag bármire használható, napi 2-3 óra telefonálás, és 50+ feletti email váltásra a legmegfelelőbb eszköz.

    Egy baj van vele, hogy nem tudom lerakni. :D

    Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

Új hozzászólás Aktív témák