Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    Egy jó barátom jóvoltából itt volt nálam 4 napig a Classic,nagyon tetszett a készülék formája,mérete,pláne a hagyományos tepsik után,(G2) de kb ez minden,a kamera maradt középszar,a HUB tökéletes,de ez az elődnél is az volt,az akku nálam másfél napot bírt,a hátlap jó fogású,de kb semennyire nem illik a készülék karakteréhez,a plusz gombok,a menü,a hívás felvevő,meg az optikai track pad szerintem totál felesleges,a kijelzőn simán megvalósítható az összes funkciójuk,az IPS kijelző felbontása nem változott,nagyobb a fényerő,de a Q10 színei nekem jobban bejöttek,a rendszer valahogy nem annyira likvid mint az elődnél,itt ott röccenésekbe botlik az ember,egyébként a cucc nyilvánvalóan NEM MÉDIAFOGYASZTÁSRA lett kitalálva.
    Összességében nem éreztem rajta azt a pluszt ami miatt megérné ezt venni Q10 helyett,a két készülék között szürke importos/gsm-es kiadásban cirka DUPLA árkülönbség van a Q10 javára,ez az árkülönbség,a készülék komponenseit tekintve enyhén szólva sem indokolható,pláne hogy a Q10-re is ott lesz ugyanaz a friss ropogós rendszer mint az elődre.

Új hozzászólás Aktív témák