Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz BalaNce87 #7 üzenetére

    hát ss2-höz mérve lett nekem rövid... ott lényegében 2űrhajón játszódott az egész és sokadik végigjátszásra is 23-24óra tiszta játékidőbe került nekem... itt pedig kb fele annyi idő alatt végigvittem elsőre... és nem rohanásból állt a játék... :S nem lehúzni akartam a játékot, de újabban rövid játékok jönnek... fallout3-at is elég gyorsan kivégeztem, pedig ott csámborogtam azért rendesen... régebben pedig ott volt az unreal... lehetett tolni napokig, mire végére ért az ember... meg a ss2 is jó hosszú volt... halflife is, undying is... fallout1-2vel is napokat lehetett szórakozni... általánosságban rövidek az újabb játékok... (vagy csak én vagyok már rutinos vén róka? :D ) de ezzel nem lehúzni akarom a bioshock-ot, csak azt mondom, hogy én akár 2szer ennyi időt is el tudtam volna vele lazán szórakozni, ha hosszabb lett volna...

    spoiler: az általad említett résznél én megijedtem, hogy: "csak ennyi?", aztán megnyugodtam, hogy volt még pár pálya :D a bossfight is kimondottan tetszett... nem volt veszélyes, de ettől függetlenül izgalmas volt...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák