Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViSAS

    senior tag

    válasz e-newsee #92 üzenetére

    Én nem lustaságból nem kérek meg valakit hogy fotózzon le, hanem mert a t*köm se adja a kezébe a telefonom...még ha valami filléres darab lenne, akkor talán. De nem az. Tapasztaltam már olyat, hogy az illető megkért egy idegent, hogy fényképezze le, erre csávókám szépen elejtette a telefonját miközben exponált és természetesen ripityára tört a kijelzője a macskakövön. Volt ott aztán nagy veszekedés, dehát mit lehetne tenni...a tulajdonos nyelte le a kárt, saját felelősségére adta más kezébe a telefonját.
    Erre mondjuk a Sonynak van egy jó "védelme" (más gyártótól nem látom manapság), ami a szememben dicséretes, mégpedig az, hogy a mai napig jellemző, hogy a telefonjukra tesznek befűző helyet, amivel pl. nyakba vagy csuklóra lehet akasztani a jószágot. A Z3C-mnek is van, ha kirándulni megyek mindenképpen élek majd vele, a hétköznapok során felesleges. A japánoknál amúgy is jellemző, hogy a telefont/fényképezőgépet folyamatosan a nyakukba aggatva hordják.

    A 3MP pedig csak egy szám. Láttam már olyan minőségű 2-3MP-es előlapi szenzorokat, hogy tök értelmetlen volt egyáltalán beszerelni a készülékbe: olyan eredményeket produkáltak, mintha egy olajfestményt nézne az illető...amit csukott szemmel készítettek. Ez még lehetséges is lenne, léteznek vak festők, de most nem ezekről a ritka tehetségekről beszélek. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák