Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    Picit értetlenül állok az általános fanyalgás előtt, ha jól emlékszem van egy Apple nevű cég, ami százmilliós példányszámban ad(ott) el 4:3 képarányú telefont az elmúlt években... Ez is pont olyan, csak - nagyon helyesen - lenyesték a monitor körüli funkciótlan keretet... :)

    Ami a mostanában divatos 16:9-es telefonokat illeti (nekem is olyan van), azért azoknak is megvannak a maguk hátrányai: olvasásnál (pl. web böngészés) állva keskeny a képernyő, fekve meg csak egy csík látszik az oldalból, egyik sem túl praktikus. Gépelésnél hasonló a dilemma: állva túl keskenyek a virtuális billentyűk, fekve meg egy(-két) sor látszik csak a szerkesztett szövegből. A zsebre vághatóság, a filmnézés, meg az egykezes használat kétségtelen előny, de azért el lehet képzelni olyan potenciális mobil használót, aki inkább TV-n néz filmet, nem zsebben hordja a telefont és, szívesebben használ headsetet... Ők esetleg örül(né)nek egy ilyen készüléknek, nem? :)

    Felbontás: van egy 5 colos 480x800-as felbontású eszközöm otthon, nekem semmi bajom nincs vele (30-40 centis távolságból nézem, és onnan már nem nagyon látszanak a pixelek). Ha ingyen lenne a nagyobb felbontás, ám legyen, de ha pl. választanom kellene pixelsűrűség vagy aksi élettartam között, habozás nélkül az utóbbit választanám... De szerencsére(?) nem kell választani: tessék megnézni a csúcsmobilok jelenlegi választékát, nagyjából tökegyformák. Ami meg nem, az ilyen fogadtatásban részesül... :F

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák