Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz Parallaxis #227 üzenetére

    Lehet, hogy humoros, de nem tudhatjuk. Én igazából az okosóra-piacra való belépésre gondoltam, így, ebben a formában, ilyen termékkel.
    A dizájn szubjektív, bár aki ezt akarná divatkiegészítőnek használni... ugyanúgy kiröhögném, mint ha Gearrel próbálkozna. A sarkainál lekerekített négyzet meg szerintem még mindig közelebb van a négyzethez, mint a körhöz. Alig van ráadásul különbség a Gear 2-höz képest:
    Gear-féle lekerekített négyzet
    Döbbenetes grafika? Megint csak szubjektív, nekem a képek alapján ez is, meg az Android Wear is tetszik. A sebességet meg majd meglátjuk, amikor megjelenik.
    Nagyon-nagyon kíváncsi lennék, mint mondanál erre a készülékre úgy en bloc, ha nem almás lenne, hanem mondjuk egy Sony (dizájn, üzemidő, ezekre gondolok).

    #241: Igen, mert majd most az Apple-nek hála (!) jobban el fog terjedni. Magyarul ha ők átvették, akkor jó is a dolog, de most lesz csak igazán jó, mert átvették. Teccikérteni? ;]

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák