Új hozzászólás Aktív témák

  • Roadhammer

    tag

    válasz Xero #1201 üzenetére

    Lehet, hogy neked annyiba került, de az ára nem annyi, ne magadból indulj ki, aki újonnan megvásárolja, az többet fizet érte, az értékállósága miatt pedig a 2-3 éves telefonok indokolatlanul drágák. iPhone 4 pl. a 7.1.2-gyel rendesen akad, mégis 50 ezer forint használtan egy jó állapotú független darab. MacBook fronton is eszméletlen árak vannak, egy hete nézegettem a hirdetéseket, mert a barátnőmnek MacBookja van, és még 160 ezer forintért is csak Core2Duo procival láttam MacBookot, holott ugyanennyi pénzből 3., vagy 4. generációs i7-es procival kapsz gépet a használt piacon 8 giga memóriával, 1 évnél nem régebbit. A MacBookok meg 4-5 évesen 140 ezer forintokért mennek. De az új áruk is eszméletlen, ha a hardveres teljesítményüket vetjük össze. Az meg, hogy valaki megvesz egy MacBookot 2x annyi pénzért, aztán windows fut rajta, a totális elmebetegség jele. Ismerőseim közt van ilyen is.

    szerk: De ettől függetlenül az iPhone 5S nekem is tetszik, csak annyit nem ér szerintem, meg túl kicsi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák