Új hozzászólás Aktív témák

  • Roadhammer

    tag

    válasz Kovács321 #1174 üzenetére

    Igen, más is csalódott. A felsőkategóriás okostelefonok nagy kedvelőjeként hatalmas érdeklődéssel vártam a az Apple sajtótájékoztatót, hogy végre kiderüljön, az iPhone 6-ról kiszivárgott információk tévesek voltak, és a valódi modell nem ez a csúnya hátlapos lekerekített szélű jellegtelen valami lesz, kilógó kamerával, hanem mindenki meglepetésére a valódi modell lenyűgöző forma lesz, és mindenkiben kelti majd a birtoklási vágyat szokás szerint. De nem ez derült ki, hanem az, hogy az Apple továbbra is képes akkora felhajtást generálni a semmi köré, hogy az lenyűgöző, az emberek meg állva tapsolnak. A8 csipp, Retina HD?! ÉRTED RETINA HÁDÉ!!! Nem tök mindegy, hogy mi a neve? Egy átlagos felbontású valami. Szerintem ez az új iPhone bebizonyítja, hogy az emberek akármit megvesznek, amin ott az Apple logó, és megy az önigazolás, hogy valóban miért is lett olyan rohadt jó ez, és miért érdemes megvenni. De különben a használható méretű kijelző miatt szerintem is tényleg megéri, és mindig elég, hogy az elődmodellnél épp hogy csak egy kicsivel legyen jobb.

Új hozzászólás Aktív témák