Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    Első benyomások a hands on videók alapján.

    A külső: atyaúristen szentjózsef, de gyönyörű! Legutóbb a Nexus 4 esetén éreztem ezt 2,5 éve. A belső: nálam már bizonyított a Snapi 801 a OnePlus One esetén, ezért csakis ajánlani tudom. A 3 GB RAM korrekt, a kamera tetszik (kár, hogy nem közepén van, mint a One és Two esetében), az amoled kijelző pedig szintén szimpatikus benne, mivel a sötét háttérrel feketébb mint a telefon külseje - nálam a *One/IPS* esetén pont fordítva van: a háttér feketéje egy árnyalattal világosabb, mint a telefon színe. :D Ráadásul rengeteget spórol az aksinak. A szoftver pedig olyan, mintha csak Nexus lenne az ember kezében. Habár jobban kedvelem a CM-et, de az X-nek nagyon jól áll az Oxygen.

    Az 5 colos kijelző miatt remek választás lehet rengeteg embernek, akiknek az 5.5 már nagy. Ár/érték arányban ez most az új Nexus, szinte alanyi jogon kellene biztosítani mindenki számára! A gyári hátlapok pedig lenyűgözőek: kevlár, bambusz, sandstorm stb. mintában is kaphatóak, ráadásul eleve jár egy darab a telefonhoz - gondolom ezt a vásárló választja ki. Tetszik az egész OnePlus X, oda meg vissza vagyok érte, emellett a gyártó is nagyon szimpatikus. 👏

    Igényeltem is egy meghívót, mivel a honlap szerint megosztható lesz. És mivel ezt a vasat bátran ajánlom mindenkinek, így csak örülni fogok, ha valaki fel tudja majd használni. :)

    [ Szerkesztve ]

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák