Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • winhate

    őstag

    válasz Penge_4 #42 üzenetére

    "
    "Ha nem lenne biztos a dolgában, egy 4K-s videókonferencián segítséget kérhet a kollégáktól"

    Ezt a labdát nem lehet nem leütni...[link] "

    ez igy koran reggel nagyot ütött :DD :C

    [ Szerkesztve ]

    http://pouet.net/prod.php?which=5633

  • válasz Penge_4 #51 üzenetére

    Persze, hogy nem annyiból áll, hanem egy durván hosszú folyamat lenne. De a tudomány jelenlegi állása szerint helyből felszállásra igen kevés jármű képes, azt se 5-6l / 100km fogyasztással :)) A repülő autóhoz bizony fel kéne találni az anti-gravitációs hajtóművet, mivel a már ismert elektromágnesesség felhasználása az aszfalt vajmi kevés mágnesessége miatt nem fog menni. Kötöttpályán ugye már most is használják, nem túl olcsón.

    Ezért is maradtam - földhöz ragadtabban - az önjáró autóknál, amiről tudom, hogy kísérleteznek vele, de hasonló problémák felmerülnek azzal is. Nyilván nem úgy megy az sem, mint a sci-fikben, hogy hirtelen mindenkinek az van, alkalmazkodni kell más járművekhez. De mindig ott lesz a félelem, hogy téved az elektronika. Nyilván az emberek is tévednek, de ezt már a mérnököknek kell bizonyítani, hogy melyik téved gyakrabban. Én akkor sem tudnám elengedni a kormányt. Szerintem ezért sosem lesz 100% önjáró autó, marad a vezetés rásegítés, mint az ABS például.

    A légdeszkát egyébként már poénból feltalálták, az is az elektromágnesességet használja, tehát nem működik bármilyen talajon.

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák