Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Neoteric #3 üzenetére

    Nem mondtam, hogy kell lennie, nem szoktak lenni benne ilyenek megjelenéskor. De ez csak egy esetleges lehetőség, a fő célja a marketing, hogy lássák az emberek, milyen lesz. Jön a Battlefront, és az lehet, hogy több játékost csábít el, mint az aktuális Battlefield epizód szokott, ami azért annyira nem szorongatja a Call of Duty sorozatot még akkor se, ha az nem minden évben dönt eladási rekordokat.

    Egyébként az "ugyanaz" vélhetően csak laikus, hozzá nem értő szemmel ugyanaz, a szoftverfejlesztés még az ilyen biztonsági játékot játszó kiadóknál sem olyan egyszerű, pláne, hogy az évenkénti részeket más-más, ha jól tudom, 3 csapat csinálja felváltva, így ami az Adwanced Warfare-ben hiba volt, itt nem feltétlenül jöhet elő, és fordítva is igaz. És ott van még az is, hogy pl. melyik portot ki csinálja, a Batman Arkham Knight ugyanaz mint a többi, mindegyik Batman rész Unreal 3 Engine-t használ, mégis áll a bál a PC-s port körül.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák