Új hozzászólás Aktív témák

  • Diabo6

    senior tag

    válasz tusik #15374 üzenetére

    Nem tudom, hogy eddig mit és hogy beszéltetek és próbáltál. Nem követtem, vidéken voltam, nem volt időm olvasni. Sajnos (nem sajnos) IMEi problémám se volt. viszont ezt találtam, hátha segít.
    Google fordítós, de szerintem ki lehet igazodni rajta.

    Hogyan lehet visszaállítani a repülő IMEI-kód

    1. átírása IMEI-kód egy külön lapon (ezek kerülnek feltüntetésre a telefon akkumulátorát, vagy a doboz);
    2. Menj a menübe Engineering okostelefon (a kombináció * # * # 3646633 # * # *);
    3. Keresek CDS Information => Rádió Information => Telefon 1. A vonal után írásban AT + E. Will választása AT + EGMR = 1,7, "" és az AT + EGMR = 1,10, "" ;
    4. Válassza ki az első AT + EGMR = 1,7, "" . Az idézetek írunk az első IMEI-kód (akkor kap az AT + EGMR = 1,7, "867312665444899" - valami ilyesmi). Az alábbiakban a sajtó a "SEND AT parancs";
    Ha megjelenik egy hibaüzenet "Ez a parancs nem engedélyezett UserBuild » elküldése után a parancsot: a szóköz után a plusz jel. Ezután a rekord fog kinézni: "AT + EGMR = 1,7, " az IMEI "»;
    5. Az alsó tűnik feliratot «AT parancs küldése»;
    6. Ezután hasonlóképpen belépünk a második IMEI-kód idézőjelben, de miután az AT + EGMR = 1,10, "" ;
    7. Ismét Hit «SEND AT parancs", lásd az alsó ismét «AT parancs küldése».
    8. Indítsuk újra a telefont, és működik! Ellenőrizze IMEI-kód, akkor a kombináció a * # 06 #;

    Amint azt ellenőrizte, hogy helyreállítása után a fent leírt módszer IMEI-kód már nem repül:
    1. alkalommal. Csináltam egy gyári beállítások visszaállítása az okostelefon - az IMEI a helyszínen;
    2. alkalommal. Ahhoz, hogy visszaállítja az összes helyreállítási törlőkendő - IMEI is működik;

Új hozzászólás Aktív témák