Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kekegsm

    őstag

    válasz DigitXT #639 üzenetére

    "De amúgy tök jó, hogy mindent lefikázol: tán kötelező minden játékot megvenni?
    Épp elég kemény szankció az, hogy szavazol a pénzeddel: nem veszel szart."

    1. Nem fikázok le mindent, ne kötekedj légyszíves! A rossz dolgokat leszólom, az igaz. De nem mindent, csak a rosszakat.

    2. Rengeteg ember veszi úgy a játékot, hogy bemegy a boltba, és megnézi a dobozt, tetszik, megveszi. Vagy a Steamon megnézi a screenshotokat, és megveszi. Nem mindenki olvassa el a teszteket, híreket. Szerintem a többség ilyen.

    Input lag: értem én a dolgot, el is ismerem, de bizonyos határokat kell azért szabni. Nem gondolnám még most se, hogyha a 60Hz monitoromhoz 250 FPS kép érkezik, attól jobban fogok vezetni. Legyen igazad, fölé kell vinni az FPS-t, de nem kell azért túlzásba esni.

    V-sync, G-sync, Freesync, stb: kell az összes, és rendesen megvalósítva (itt jön be a normálisan megírt játék).

    "S halál béna grafikán valóban nem kell venti." : ezt nemigazán értettem, miért is írtad.

    OFF:
    Olyan dolgokért kötözködsz, amit nem is írtam, vagy máshogy fogalmazod, vagy máshogy értelmezed. Eléggé kiforgatod a szavaim. írd azt, hogy nem bírod a képemet, és jól pofán vágnál, és kész. Megoldjuk.

    Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Új hozzászólás Aktív témák