Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tharkoul

    tag

    válasz DigitXT #553 üzenetére

    Elismerem, hogy az ovival túllőttem, már nem tudtam szerkeszteni, mire rájöttem, sajnálom.

  • Tharkoul

    tag

    válasz DigitXT #553 üzenetére

    Én a 680-nal szemeztem sokáig, merthogy azért mégiscsak igen komolyan elkeni a 760-at, és ha csak 3-4e forint a differencia, bőven megéri. De sokkot kaptam a fogyasztáskülönbségtől, úgyhogy én is úgy döntöttem, hogy maximum akkor fogok váltani 650Ti Boostról ha kivágom a francba a hűtője miatt, ha normalizálódik a 960 ára, megéri megvenni, illetve ha remekel a 960Ti. Nekem még nem is lenne akkora tragédia a 2GB, mert nem játszom olyan játékokkal / olyan részletességi beállításon, hogy megérje a nagyobb, viszont az ára nagyon borsos, ahhoz képest, hogy a teljesítménye nem sok. Tudom, rossz nézőpont, de én csak annyit látok benne, hogy 50-ért kapok 760-at, és közel ugyanazt a teljesítményt egy-két extrával megvehetném akár 15-tel drágábban is. Azért az a -50W fogyasztás igen lassan fogja behozni a többletkiadást. Függetlenül attól, hogy mit váltott meg mit nem, úgyis csak az számít, hogy mennyit tud végül.

    Ha egy rendes, beállt árú 960Ti jönne 75-80-ért, olyan, amire ténylegesen azt lehet mondani, hogy "na, ez már valami!", úgy, hogy nem rezeg a léc, hogy akkor már inkább 970-et veszek (még mindig félek a ciripeléstől), akkor áldásom rá, jöjjön a házikómba. De jelen állás szerint magam részéről tényleg arra várok, hogy AMD bedobjon valami szépet márciusban és levigye kicsit nekünk az árakat, mert hiába értek egyet az Nvidia stratégiájával, azért mégiscsak rossz nekünk. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák